Leo District 112A

Het Leo District 112A omvat 14 Clubs verspreid over Oost- en West-Vlaanderen. Een lijst van deze clubs samen met hun contactinformatie vindt u op de pagina “Clubs”.

Algemeen e-mail adres: bestuur@leodistrict112a.be

Agenda: webmaster@leodistrict112a.be

Club verslagen: clubverslag@leodistrict112a.be

Bestuur + Leo clubs voorzitters & vice-voorzitters: district@leodistrict112a.be

Nasoc Team 2018: nasoc@leodistrict112a.be

 

Het districtsbestuur voor werkjaar 2017-2018 bestaat uit:

President/Voorzitter
Tine Bultinck
Leo Club Kortrijk
voorzitter@leodistrict112a.be

 

Vice-President/Vice-Voorzitter
Nicolas Cnudde
Leo Club Audenaerde
vice-voorzitter@leodistrict112a.be

 

Secretary
Annelies Troch
Leo Club Gent Klokke Roeland
secretaris@leodistrict112a.be

 

Webmaster
Gaƫlle Stoppelaere
Leo Club Gent Klokke Roeland
webmaster@leodistrict112a.be

 

Treasurer
Mathieu Ghys
Leo Club Audenaerde
penningmeester@leodistrict112a.be

 

Past-President/Past-Voorzitter
Lieven Seynaeve
Leo Club Schelde Leie